Роналдо „уловен“ како се шета низ хотелот „Александар Палас“

Роналдо „уловен“ како се шета низ хотелот „Александар Палас“ Досега невиденото обезбедување за наши услови кое го имаат фудбалските екипи на Реал Мадрид и на Манчестер Јунајтед при денешното пристигнување во Скопје, ги оневозможи фоторепортерите да ги овековечат мегаѕвездите на двата тима, но и покрај тоа се појави фотографија која одблиску го покажува Кристијано Роналдо како се шета во лобито на хотелот „Александар Палас“.

Извор: Спорт1Досега невиденото обезбедување за наши услови кое го имаат фудбалските екипи на Реал Мадрид и на Манчестер Јунајтед при денешното пристигнување во

Пронајдете не на следниве мрежи: