Русинка со огромни гради ги излуде сите, Лукас ѝ рекол дека е подобра риба од Карлеуша!

Диана Михајловиќ со  секси  настап  во  „Ѕвездите на Гранд“ ја распамети  публиката и  жирито.Во  последното издание на „Ѕвездите на Гранд“  настанал општ хаос кога на сцената се појавила Диана Михајловиќ (22), а уште кога членовите на жирито  слушнале дека  мајка ѝ е Русинка, почна вистинска лудница.
Диана со  секси  настапот  и  огромните гради ги остави сите без текст, а своето  воодушевување не го  криел ни  Аца Лукас кој  рекол дека многу  потсетува на Јелена Карлеуша  од почетокот на кариерата, само што  Диана е многу подобра риба.
Секако, ни  Карлеуша не ја пропуштила приликата  да му  врати  на Лукас…

 
Погледнете го  настапот на Диана Михајловиќ во  57:50 минута од видеото
Во  последното издание на „Ѕвездите на Гранд“  настанал општ хаос кога на сцената се појавила Диана Михајловиќ (22), а уште к

Пронајдете не на следниве мрежи: