Сања Петковска: „На ден доживувам по минимум три оргазми“

Loading...

Младата пејачка Сања Петковска открива дека е зависна од секс и дека со сопругот по неколку пати на ден водат љубов, а фолкерката не излегува од дома без да доживее три оргазми, пишува Вечер.”Го сакам сексот. Ме ослободува од негативна енергија, ме опушта и навистина уживам во него. Со мојот сопруг се сексаме секојдневно. На ден доживувам по минимум три оргазми. Па ние сме во брак, и нормално е да го правиме тоа”, појаснува Сања. Таа, исто така, открива и дека сака да експериментира во сексот, па досега нема што нема пробано.
“Ги имаме испробано сите пози. Камасутрата цела ја имаме поминато. Најмногу сакаме да се сексаме во купатило. Добар е и сексот на маса. Кога го правиш тоа со човекот што го сакаш, нема лошо место и нема лоша партија”, вели Петковска.”Го сакам сексот. Ме ослободува од негативна енергија, ме опушта и навистина уживам во него. Со мојот сопруг се сексам

loading...
Loading...