СЕ НАДМИНА СЕБЕСИ: Ова е најдоброто селфи на Џенифер Лопез

Loading...

Џенифер Лопез можеби има 45 години, но за  убавина не можат да и конкурираат дури ни двојно помладите девојки. Селфито кое го објави на својот Инстаграм е една од најдобрите фотографии од тој вид.
Џеј Ло седи во автомобил, а на фотографијата може да се види дека таа е мајстор за нанесување пудра во боја на кожата толку многу што може да ја нагласи само природната убавина и да ги сокрие недостатоците.

Беспрекорно чисто лице, нагласени очи и убаво собрана коса, тоа е Џенифер во едно опуштено издание кое одлично и прилега. Селфито кое го објави на својот Инстаграм е една од најдобрите фотографии од тој вид.
Џеј Ло седи во автомобил, а на фотографијата може да

loading...
Loading...