Се појави домашно видео на познат фудбалер со 2 немирни русокоси!

Loading...

Сајмон, бразилскиот фудбалер, сигурно ќе биде една од најголемите „ѕвезди“ на Светското првенство ова лето. Но не поради фудбалот, туку поради домашното видео во кое „настапува“ со 2 русокоси.Дваесет и две годишниот одбрамбен играч на бразилскиот прволигаш се најде среде скандал кој од средата ја стресе цела земја.
Имено, на интернет се појави неговото домашно видео на кое тој настапува со две непослушни русокоси , а хард-кор сцената ја снимил некој друг за кој се смета дека е пријател на фудбалерот.
Не е јасно како видеото стигна да се појави на интернет, а набрзо и на сите бразилски насловни страници, но сето тоа излезе на виделина додека Сајмон се опоравува од повредата.
И покрај видеото на кое се јасно се гледа и нема простор за шпекулации, клубот одлучи да го поддржи својот играч.

„Тоа е апсолутно приватно видео и го засега само него. Му кажавме дека нашата правна служба му стои на располагање доколку му е потребна.“Дваесет и две годишниот одбрамбен играч на бразилскиот прволигаш се најде среде скандал кој од средата ја стресе цела земја.
Имено, на инте

loading...
Loading...