Се породи жената што ја вадеа пожарникари откако остана приклештена во автомобил

Бремената жена која доживеа хорор кога остана приклештена во автомобил по страшна сообраќајка на патот Градско-Прилеп, се породи. Бремената жена поради која пожарникарите мораа да го сечат возилото, вчера на свет донесе бебенце, пренесува Дневник.Жената се породила со царски рез како итен случај и заедно со бебето е во добра состојба, пишува порталот.
Инаку, сообраќајката се случи завчера во 7 часот и30 минути кога се судрија две возила. Две лица беа повредени.
За среќа драмата немаше трагичен крај.Жената се породила со царски рез како итен случај и заедно со бебето е во добра состојба, пишува порталот.
Инаку, сообраќајката се случи за

Пронајдете не на следниве мрежи: