Се радува на приновата: Сека Алексиќ го покажа трудничкото меше!

Loading...

 Сека Алексиќ го покажа трудничкото меше!Фолкерката на социјалните мрежи ја објави првата фотографија на која се гледа дека е бремена. Имено, пејачката и нејзиниот сопруг Вељко Пиљкиќ го очекуваат своето прво  дете, но Сека малку  зборува за тоа во јавноста.
И покрај тоа, Алексиќ на Инстаграм објави фотографија  на која се надѕира нејзиното трудничко стомаче, а нејзините фанови позитивно реагирале на нејзиниот изглед.

Фолкерката на социјалните мрежи ја објави првата фотографија на која се гледа дека е бремена. Имено, пејачката и нејзиниот сопруг Вељко Пиљкиќ го о

loading...
Loading...