Се самоубил после гласините дека неговата жена „се смувала“ со Леонардо Ди Каприо…

Сопругот на моделот Katie Cleary се самоуби неколку недели подоцна откако таа беше фотографирана заедно со познатиот Леонардо Ди Каприо и Адриан Грениер.Изворите од полицијата кажуваат дека Andrew Stern се самоуби во неделата додека беше во стреланата во Сан Фернандо Валуе.
40 годишниот бизнисмен бил женет со Katie…
Според полицијата а и негови блиски извори меѓу кои вклучувајќи ја и Katie тој страдал од зголемен стрес поради проблемите во бракот.
Блиски извори на Лео кажуваат дека тие не направиле ништо таа вечер и дека тој го напуштил клубот сам.
Полициските извори известуваат дека Andrew имал историја со неговата депресија и финансиски проблеми. Изворите од полицијата кажуваат дека Andrew Stern се самоуби во неделата додека беше во стреланата во Сан Фернандо Валуе.
40 годишниот бизн

Пронајдете не на следниве мрежи: