Се сеќавате на Марибел од серијата „Руби“? Еве како изгледа денес!

Глумицата Жаклин Бракамонтер кариерата ја започна во својата дваесета година, кога како победничка на изборот за Мис Мексико привлече големо вниман

Пронајдете не на следниве мрежи: