Секси до болка: Цеца го заврте грбот и го видовме ова!

Кога Цеца Ражнатовиќ ќе одлучи да го привлече вниманието тогаш се облекува вака!Пејачката синоќа се појави на роденденската прослава на дневниот весник Ало.рс, во црна, провидна кошула и ултра тесна кожна сукња со неколку прорези.

Како што може да примети, под прорезите не носела долна облека.

Имено судејќи по оваа фотографија Цеца намалила неколку килограми, што на неа очигледно и одговара.Пејачката синоќа се појави на роденденската прослава на дневниот весник Ало.рс, во црна, провидна кошула и ултра тесна кожна сукња со неколку проре

Пронајдете не на следниве мрежи: