Секси затвореникот повторно ги освои жените! Погледнете ЗОШТО!

Loading...

Џереми Микс, е познат како најзгодниот затвореник…И несомнено, плени со темниот тен, сините очи и згодното тело.
Откако се прослави по својата затвореничка фотографија, тој се посвети на манекенството и реши да се тргне од криминалниот живот, а исто така и да му се посвети на семејството.
Неодамна на својот Инстаграм профил, објави слика од синчето, кое изгледа исто како него.
На описот на фотографијата напишал „мини јас“, што е точно. Момченцето е преслатко!
И несомнено, плени со темниот тен, сините очи и згодното тело.
Откако се прослави по својата затвореничка фотографија, тој се посвети на ма

loading...