СЕЛФИ ОД КРЕВЕТ: Емина и Мустафа одмараат после секс

Loading...

– Постои сродна душа за секој, само прашање е колку си тврдоглав да ја најдеш и паметен и пожртвуван за да ја задржиш – напиша пејачката покрај фотографијата.Пејачката Емина Јаховиќ ги искористи празниците за повеќе време да ужива со сопругот Мустафа Сандал, но и со синовите Јаман и Јавуз.
Таа на својот Инстаграм профил прикачи заедничка фотографија од неа и Мустафа додека лежат во кревет, веројатно после секс.

– Постои сродна душа за секој, само прашање е колку си тврдоглав да ја најдеш и паметен и пожртвуван за да ја задржиш – напиша пејачката покрај фотографијата.
 Ќерката на Цеца објави селфи после секс – Погледнете ТУКА
А се сеќавате ли на срамежливата Тамара од Х – Фактор? И таа објави селфи после секс – Погледнете на следниот ЛИНКПејачката Емина Јаховиќ ги искористи празниците за повеќе време да ужива со сопругот Мустафа Сандал, но и со синовите Јаман и Јавуз.
Таа на

loading...
Loading...