Шенон Доерти со потресна порака до својата мајка!

Актерката Шенон Доерти ја води најголемата битка во својот живот, а се споделува со луѓето кои ја следат на социјалните мрежи.Ракот повторно ѝ се врати, а некогашната ѕвезда на серијата „Беверли Хилс“ дава се од себе да излезе како победник. Во тоа ѝ помагаа најблиските, но и илјадниците фанови кои ѝ даваат секојдневна поддршка на социјалните мрежи.
Сега објави фотографија на која е во прегратка на својата мајка која ѝ помогна да помине низ хемотерапијата.

„Понекогаш не постои ништо како мајчинската љубов која ти помага да поминеш низ се. Ти благодарам мамо, бидејќи секогаш си тука. Те сакам“ – напиша актерката (45) под објавената фотографија.Ракот повторно ѝ се врати, а некогашната ѕвезда на серијата „Беверли Хилс“ дава се од себе да излезе како победник. Во тоа ѝ помагаа на

Пронајдете не на следниве мрежи: