Синот на Арнолд завршил во болница, а тој се шегува со него

 
Славниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер на својот Инстаграм профил објавил фотографија на која се пошегувал со својот син кој се уште бил под влијание на анестезијата по операцијата на црниот дроб.
  
Славниот татко симпатично се пошегувал па синот не му замерил. По будењето, 20-годишниот манекен и актер Патрик Шварценегер им се обратил на сите на Твитер пишувајќи: “Успешна операција. Се молам што побрзо да закрепнам. Ти благодарам Шварценегер што си ме фотографирал онесвестен”.
  
Славниот татко симпатично се пошегувал па синот не му замерил. По будењето, 20-годишниот манекен и актер Патрик Шварценегер им се об

Пронајдете не на следниве мрежи: