Синот на Цеца има нова девојка

Синот на Цеца повторно е во центарот на вниманието поради неговата нова девојка, која ја покажа на социјалните мрежи.Вељко Ражнатовиќ објави нова фотографија на Инстаграм, а сите воздивнуваат кога го видоа во друштво на атрактивна црнокоса.
На сите веќе им е познато дека синот на Цеца претходно беше во врска со Ана Цакиќ, а сега Нова година ја помина со оваа девојка.
Вељко Ражнатовиќ објави нова фотографија на Инстаграм, а сите воздивнуваат кога го видоа во друштво на атрактивна црнокоса.
На сите веќе им

Пронајдете не на следниве мрежи: