Синот на Цеца насилник: Претепал 17 годишно момче!

Loading...

Михајло Јовановиќ(17) тврди дека наследникот на фолк ѕвездата Цеца го нападнал пред неговата вила во Дедиње, откако поминал пред неговата куќа со другарите.Тој започнал да вика од терасата и се симнал доле и му удрил два шамари.Тој започнал да се брани но дошло неговото обезбедување и го нападнало. 
Малолетниот Михајло Јовановиќ (17) е примен синоќа околу 23 часа во Ургентниот центар со тврдење дека на наговата улица го претепал Вељко Ражнатовиќ синот на Цеца и Аркан Ражнатовиќ.
Михајло кажува дека не може да се помрдне и дека многу го боли главата.Тој започнал да вика од терасата и се симнал доле и му удрил два шамари.Тој започнал да се брани но дошло неговото обезбедување и го нападнало.&nbs

loading...
Loading...