Синот на Наумче Мојсоски ги собра сите лајкови…

Синот на Наумче Мојсоски ги собра сите лајкови… Наумче Мојсоски на својот Фејсбук профил објави фотографија на која е заедно со својот син Христијан и под фотографијата напишал
-Тато и идното ракометарче, пиша Наумче на својот Фејсбук профил.
Малечкиот Христијан, кој наскоро ќе наполни една година, ги собра сите „лајкови„ на фејсбук. Наумче Мојсоски на својот Фејсбук профил објави фотографија на која е заедно со својот син Христијан и под фотографијата напишал
-Тат

Пронајдете не на следниве мрежи: