Сите гледаа во нејзините нозе: Нина Бадриќ…

Loading...

Нина Бадриќ објави нова фотографија  на Инстаграм и  уште еднаш докажа дека изгледа совршено.Освен што  е талентирана, пејачката Нина е и многу згодна, па затоа обожавателите постојано  ги  следат  нејзините објави на социјалните мрежи.
А со  последната  фотографија ги  остави  без  здив своите фанови.
Нина објавила колаж фотографија  како  се шета  низ  град  во  краток фустан  и  црни штикли, а  ги открила  совршените  нозе на кои  многу  девојки можат  да подзавидат.

„Какви нозе“, коментирале  обожавателите  на Инстаграм.Освен што  е талентирана, пејачката Нина е и многу згодна, па затоа обожавателите постојано  ги  следат  нејзините објави на со

loading...