СКАНДАЛ НА СВАДБАТА НА ЖЕЉКО И ЈОВАНА: Бегал од Цеца , па на крајот ги запеал нејзините песни…

Loading...

Лидерот на ЛДП Чедомир Јовановиќ барал од Јована и Жељко Јоксимовиќ Цеца Ражнатовиќ да седи што подалеку од него и од неговата сопруга Јелена на нивната венчавка која беше одржана во неделата.Како што пренесува српски Курир политичарот Чедо поради кавга со Цеца која датирала уште од 2003 година кога таа беше уапсена во акцијата „Сабја“ поради наводна поврзаност со „Земунскиот клан“ сакал да избегне секаков контакт со неа.
Но интересното е тоа што иако тој цела вечер бегал од средба со неа, на крајот изгледа дека ја заборавил војната со Цеца и сепак ги запеал нејзините најголеми хитови.Како што пренесува српски Курир политичарот Чедо поради кавга со Цеца која датирала уште од 2003 година кога таа беше уапсена во акцијата „Са

loading...
Loading...