СКАНДАЛ во животот на познат фудбалер: Сопругата ја изневерил со…

Многумина се зачудија кога шпанскиот фудбалер Чаби Алонсо, неочекувано од Реал од Мадрид, направи трансфер во геранскиот Баерн од Минхен.Како што пишуваат шпанските медиуми, сопругата на Чаби, Нагоре Арабуру, открила дека сопругот ја изневерува со познатата пејачка на групата „Русијан Ред“ и трансферот во Германија бил направен само за да се сокрие аферата.
Многумина се зачудија кога шпанскиот фудбалер Чаби Алонсо, неочекувано од Реал од Мадрид, направи трансфер во геранскиот Баерн од Минхен. Но, шпанските медиуми открија дека поранешниот шпански репрезентативец избегал во Германија зарди тоа што ја изневерил својата сопруга и за да не биде вовлечен во секс скандал.
Како што пишуваат шпанските медиуми, сопругата на Чаби, Нагоре Арабуру, открила дека сопругот ја изневерува со познатата пејачка на групата „

Пронајдете не на следниве мрежи: