Скокајќи од карпа, погледнете што успеа да си повреди Џастин Бибер

Loading...

Младиот пејач доживеал сериозна повреда на увото додека на одмор со пријателите скокал од карпа.Новиот популарен тренд во екстремни спортови, скокање од високи карпи, не го заобиколи ни младиот Бибер. Фотографите минатата година дури го имаа и забележано неговиот скок од една висока карпа на Хаваите. Тогаш помина неповреден, што не е случај и овој пат.
На својот Твитер профил Бибер напишал:

„Го повредив увото додека скокав од карпа. Докторот вели дека ќе морам на операција…Глупости.“
Исто така Бибер додаде дека оваа повреда нема да го спречи во работата.Новиот популарен тренд во екстремни спортови, скокање од високи карпи, не го заобиколи ни младиот Бибер. Фотографите минатата година дури го имаа и

loading...
Loading...