Слаѓа Делибашиќ откри како на едноставен начин да ослабете 5 килограми!

Loading...

Таа важи за една од најзгодните пејачки.Слаѓа откри еден многу ефикасен начин за брзо слабеење, кој сама го пробала.
„Тоа е многу едноставен режим. Пет дена смеете да јадете само само варени јајца и виршли. По две за доручек ручек и вечера. Секако од јајцата не ги јадете жолчките. За пет дена со оваа диета ќе симнете лесно 5 килограми. Го применувам ова кога треба да се фотографирам или снимам нов спот“-открива таа. 
Но истакнува и дека не смеете да заборавите на тренинзите. Слаѓа откри еден многу ефикасен начин за брзо слабеење, кој сама го пробала.
„Тоа е многу едноставен режим. Пет дена смеете да јадете

loading...
Loading...