Следете го хаосот во живо: Полицијата тепа демонстранти во Киев, Кличко ги спречува нападите!

Loading...

Полицијата употреби шок бомби, солзавец и водени топови на температура од минус седум степени, а познатиот боксер Виталиј Кличко се обидел да ги сп

loading...
Loading...