Шокантна изјава: „Фудбалерот Меси ми нудеше пари за секс“!

Старлетата Лариса Рикелме ги шокираше сите со својата изјава дека познатиот светски фудбалер Лионел Меси и нудел пари за секс.Оваа шокантна изјава ги шокираше обожавателите на Меси.
„Кога би ви рекла кој ми понуди пари за секс, нема да ми верувате. Најдобриот фудбалер на светот“, изјавила Рикеме.
На дополнително прашање на новинарот, дали е во прашање Лионел Меси, Лариса одговорила потврдно но, сепак додала дека таа не е лесна жена и не се продава лесно.Оваа шокантна изјава ги шокираше обожавателите на Меси.
„Кога би ви рекла кој ми понуди пари за секс, нема да ми верувате. Најдобриот

Пронајдете не на следниве мрежи: