Шокантни изјави на Урош!

Откако вчера вечер Урош ја напушти куќата на Големиот брат, со изјава дека тој е заљубен во Сораја,  денес тој за медиумите даде и други изјави, кои не наведоа на размислување…Кој е всушност Урош?! Додека беше во куќата гледавме и слушавме едно а сега со овие изјави не остава сите во „прашалници“.
 -Јас не влегов во куќата за да бидам пример на децата, дојдов да се забавувам и да направам шоу. Ава и јас се договоривме се да одглумиме за подолго да останеме во шоуто. Таа е неверојатно интелигентна и никогаш не би се согласила на секс, колку и да инсистирав, вели тој.
Каскадерот Урош синоќа беше исфрлен од „Големиот брат“, пошто се дозна и дека имал девојка надвор од куќата.
Но тој и ова го демантира, исто како и изјавата дека е заљубен во Сораја.
-Ава ми рече дека во вакви реални шоуа, двојките остануваат до крај. Затоа решивме да глумиме. Тоа и ни беше успешно, затоа што првите недели бевме заштитени од номинации, додава тој.
Урош вели дека негови фаворити се активистот Бобан и атлетичарот Топиќ.Откако вчера вечер Урош ја напушти куќата на Големи

Пронајдете не на следниве мрежи: