Шокантно: Петнаесет мажи силувале девојка!

Во јужниот дел од Индија група од 15 мажи силувале 20-годишна жена на Бадник, јавија денеска индиски медиуми.Полицијата соопшти дека жртвата поднела обвинение за 15 луѓе, од кои тројца се во бегство. Жената е хоспитализирана.
Тоа е најнов во низата сексуални напади што се случија во Индија.
Извештајот за нападот се појави во медиумите два дена пред одбележување годишнина од смртта на студентка која беше групно силувана во автобус, напад што ја шокираше нацијата.Полицијата соопшти дека жртвата поднела обвинение за 15 луѓе, од кои тројца се во бегство. Жената е хоспитализирана.
Тоа е најнов во низата

Пронајдете не на следниве мрежи: