Сораја vs. Станија – Војната допрва почнува

Loading...

Во престојното српско шоу „Фарма“ излезе веста дека ќе учествуваат двете сексипилни старлети Станија и Сораја. 
Помеѓу овие старлети постои јасна конкуренција, па некои „стравуваат“ дека ќе дојде до судир помеѓу нив во текот на шоуто. 
Пред неколку дена, Станија наводно се сретнала со членовите на ова шоу, кои и ја презентирале понудата за учество на ова познато српско шоу. Неофицијално, како што пренесуваат српските медиуми истата понуда ја добила и старлетата Сораја. 
Сепак оваа информација сеуште се чува во тајност, ако и имињата на останатите 25 учесници. 
Премиерно шоуто „Фарма“ ќе почне да се емитува на 18-ти март на српската телевизија „Пинк“. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24. 
 Во престојното српско шоу „Фарма“ излезе веста дека ќе учествуваат двете сексипилни старлети Станија и Сор

loading...