Сораја „жари и пали“: Погледнете како се облекла за излегување!

Loading...

Старлетата Сораја по повод за роденденот на магазинот „Пулс“ излегла во доста впечатлива секси комбинација.Журката била во „Гранд“ казиното а многумина познати биле да го прослават роденденот на својот омилен српски магазин.
Најголемо внимание привлекла Сораја која ги мамела туѓите погледи со бујното деколте кое изгледаше вака…

Журката била во „Гранд“ казиното а многумина познати биле да го прослават роденденот на својот омилен српски магазин.
Најголемо

loading...
Loading...