ШОУ: Мурињо го заборави пенкалото на мечот со Манчестер Јунајтед

Жозе Мурињо по којзнае кој пат се најде во смешните видеа на „Youtube“, па така португалскиот стратег на клупата на Челзи, за натпреварот со Манчестер Јунајтед имаше мошне интересен момент.Имено, камерите забележаа интересен видео момент, Мурињо немаше со што да евидентира случување на теренот, па заборави каде му е пенкалото…Имено, камерите забележаа интересен видео момент, Мурињо немаше со што да евидентира случување на теренот, па заборави

Пронајдете не на следниве мрежи: