Спектакуларен концерт на „Куку леле“: Клубот Central Park Privilege и оваа сабота е главно место за одлична забава!

Loading...

Забавата продолжува и оваа сабота. Спектакуларен концерт во Central Park Privilege на кој мора да присуствувате!Можеби летото се ближи до својот крај, но за среќа, добрите забави во Скопје и понатаму продолжуваат. 
Клуб Privilege Central Park повторно ја нуди најдобрата саботна забава во градот!
Токму затоа, во сабота 05.09.2015 година бидете дел од спектакуларниот концерт на една од најпознатите групи на нашиот простор, неповторливите „Куку леле“!
Овој пат, на наше огромно задоволство, македонската публика ќе може да ужива во хитовите на Роберт Саздов и Сашо Каимовски – Панки, членовите на поп дуото „Куку леле“.
Очекувајте добра забава и добра атмосфера, проследена со најдобрите хитови!

Присуството на забавата е задолжително, а карти може да си купите уште денес.
Картите во претпродажба се по цена од 200 денари. Истите може да ги набавите преку продажната мрежа Купи карти за се, Loung bar Пошта, Loung bar Revija и на касата на клубот. 

Не дозволувајте да пропуштите да уживате во најдобрите Македонски хитови, токму затоа дојдете заедно да ги пееме добро познатите хитови како „Ќе ја откачам“, „Постела од рози“, „Ти немаш појма“, „Блесава си или не“, „Не плачи не жали“ и уште многу други.
Можеби летото се ближи до својот крај, но за среќа, добрите забави во Скопје и понатаму продолжуваат. 
Клуб 

loading...
Loading...