Станија објави жешка фотографија на која ги покри голите гради. Но, сите ЗЈАПАА во долниот дел!

Loading...

Иако во повеќе наврати изјави дека нема да се фотографира гола, Станија повторно го направи тоа.Станија Добројевиќ го погази својот збор и на својот Инстаграм профил објави секси фотографија која момците ги остави без текст.
– На крајот од денот, таа нема што да скрие – напишала Станија покрај жешкото селфи кое предизвика многу коментари.

Очигледно е дека Станија не може, а да не испровоцира со некоја жешка фотографија,
Станија Добројевиќ го погази својот збор и на својот Инстаграм профил објави секси фотографија која момците ги остави без текст.
– На крајо

loading...
Loading...