Станија објави жешко провокатино видео

Loading...

Станија Добројевиќ ги израдува фановите со жешка снимка на својот Инстаграм профил. Старлетата и учесничка во реалното шоу и овојпат покажа повеќе од вообичаеното.Старлетата го зеде телефонот во раце штом ги отвори очите, па потоа своето згодно тело го снимаше провокативно облечена во исто такви пози.
„Топ“, „Прекрасна си“, Одлична, се самоп некои од коментарите кои се најдоа под секси снимката на Станија.
Погледнете го видеото:

 
NYC
A post shared by STANIJA DOBROJEVIC (@stanijadobrojevic) on Oct 5, 2017 at 12:33pm PDT

Старлетата го зеде телефонот во раце штом ги отвори очите, па потоа своето згодно тело го снимаше провокативно облечена во исто такви пози.

loading...