ШТО Е МНОГУ – МНОГУ Е! Пејачка на „Ѕвездите на Гранд“ на снимање емисија се појави во фустан кој повеќе открива отколку што покрива

Loading...

Катерина Живковиќ потполно го промени стилот на облекување откако вгради  силикони во градите.Иако неодамна на снимањето на спотот за песната „Лудило“ и светнаа брадавиците на Катарина Живковиќ изгледа дека има навика, како што би се рекло повеќе да открива отколку да сокрива. Овој пат направи преседан па на снимањето на емисија на „БН коктел“ на истоимената телевизија се појави во ултра кратко црно фустанче кое од страните има толку материјал клку да ги покрие ризичните делови.
Катерина Живковиќ потполно го промени стилот на облекување откако вгради  силикони во градите.
Пејачката сега носи многу попровакативни фустани и маички, што уште еднаш го потврди со најновата фотографија на Твитер.
Момци уживајте!

Оваа пејачка од „Звезде Гранда“ некогаш беше слаба и русокоса…Се сеќавате кли на неа од тој период? А погледнете како изгледа денес на следниот ЛИНКИако неодамна на снимањето на спотот за песната „Лудило“ и светнаа брадавиците на Катарина Живковиќ изгледа дека има навика, како што б

loading...
Loading...