Што изјави Фифи по напуштањето на X-Фактор?

Loading...

Иако во синоќешното трето финале на „Икс-фактор“, публиката и жирито одлучија дуото „H2O“ да го напушти шоуто, за македонскиот претставник Филип Јаневски – Фифи ова не значи крај.- Ви благодарам на сите кои ми бевте поддршка за време на шоуто, се надевам дека тоа така ќе остане и во иднина, бидејќи мојата кариера и тоа што можам јас да го понудам дури сега почнува – вели Фифи.
Интернетот е поделен во коментарите за испаѓањето на Фифи и Маринела Џогани. Сепак, учеството во шоуто беше добра можност да се претстават пред балканската публика, а според Фифи со секој чекор е поблиску до остварувањето на својот сон.
Што изјави Жељко за Даниел Кајмакоси погледнете на следниот ЛИНК- Ви благодарам на сите кои ми бевте поддршка за време на шоуто, се надевам дека тоа така ќе остане и во иднина, бидејќи мојата кариера и тоа што м

loading...
Loading...