Што кажува секој од хороскопските знаци после секс?

Loading...

Во хороскопот можеме да веруваме или да не веруваме, но некогаш и се засмејуваме кога карактеристиките на знаковите се малку искарикирани.Во хороскопот можеме да веруваме или да не веруваме, но некогаш и се засмејуваме кога карактеристиките на знаковите се малку искарикирани. Погледнете за што стануива збор.
Овен: 
Во ред, ајде сега пак!
Бик:
Гладен сум, подај ми едно парче пица
Близнаци:
Каде е далечинскиот управувач?

 
Рак:
Кога ќе се венчаме?
Лав:
Бев добар зар не?
Девица:
Морам да ја исперам постелнината.

Вага:
Ми се допаѓа ако и тебе ти се допаѓа.
Скорпија:
Можеби сега би требало да те одврзам?!
Стрелец:
Не ме барај, јас ќе ти се јавам.

Јарец:
Имате ли визит-карта?
Водолија:
Ајде сега да пробаме без облека.
Риби:
Како рече дека се викаш?
Па, што мислите има ли вистина во ова?Во хороскопот можеме да веруваме или да не веруваме, но некогаш и се засмејуваме кога карактеристиките на знаковите се малку искарикирани. Погледне

loading...
Loading...