Што КРИЈАТ црните очила на Бред Пит?

Loading...

Фоторепортери ретко го доловуваат Бред Пит на црвениот тепих: во последно време актерот не е чест посетител на јавни настани. Папараците го чекале актерот на аеродром и успеале да го „фатат“ со црни очила на аеродром во Лос Анџелес.Таблоидите се полни со наслови за проблемите во семејството на Анџелина и Бред. Репортерите креваат нови бранови од шпекулации за проблеми во славното семејство.
Навидум, тешкотиите на парот се појавуваат од позадината на љубомората на Анџелина Џоли. Таа неодамна отпушти бејбиситерка која флертувала со нејзиниот сопруг. Според интерни извори, во семејството има и сериозни финансиски несогласувања. 
Проблемот се продлабочува од здравјето на Анџелина: гласините за слабост на 41-годишната актерка имаат долга историја. Покрај тоа, новинарите повторно зборуваат за тајната желба на Бред да се зближи со Џенифер Анистон, која новинарите веќе измачи со сомневање за бременост.
Во четвртокот, папараците го фатија Бред Пит на аеродромот во Лос Анџелес. Педесет и две годишниот актер изгледал мирен се обидувал да не се задржува. Според мислењето на папараците, познатиот актер изгледал потиштено и се обидел да ја скрие лошата состојба зад темни очила.Таблоидите се полни со наслови за проблемите во семејството на Анџелина и Бред. Репортерите креваат нови бранови од шпекулации за пр

loading...