Што сака тој според хороскопскиот знак

Loading...

Пружете му го она на што се надева. Овен
Сака акција. Бидете за чекор пред него во идеите и поведете го вие него во интензивен помин во ноќен клуб.
Бик
Пријателите му се многу важни, но тешко ги наоѓа во својата средина. Како искусен забавувач, направете забава и повикајте ги најинтересните луѓе кои ги познавате.
Близнаци
Тој е заљубен во технологија и во иновации. Покажете му што се можете да направите со обичен клуч, за што се може да се употреби женска штикла и тој ќе остане без зборови.

Рак
Размислувањето хронично му недостасува. Интимна вечер со пријатна музика и топол поглед и ќе бидете единствена личност која ги дознала сите детали од неговото растење.
Лав
Храбар е, но му недостасува партнер кој ќе го следи во храброста. Вие тука не изостанувате, па извлекувате нешто од својата богата фантазија и го доживувате со него.
Девица
Иако живее од денес за утре, девојките кои однапред ја организираат својата недела со курсеви, работа, дружење… му се попривлечни.

Вага
Бидете му поддршка и восхитувајте му се онака како само вие што знаете. Со вас може да се чувствува како да е крал на универзумот, што тој потајно и сака да биде.
Скорпија
Тој сака моќни и интелигентни девојки. Калкулирајте со него, игнорирајте го кога очекува внимание, а кога ќе помисли дека сте незаинтересирани изненадете го со врел бакнеж.
Стрелец
Авантурист, па секаква акција надвор од градот е полн погодок. Поведете сметка на пат да не понесете многу луѓе на кои тој е склон, за да ја задржите интимата.

Јарец
Го интересира еволуцијата, револуцијата, вечниот живот, теориите на завера… Поткрепете го со факти и неговата пасија ќе го прогонува да се гледате секојдневно.
Водолија
Досадни му се луѓето кои со се се сложуваат со него. Докажувајте се со него за некој контра став, а потоа смирете се во кревет.
Риби
Го интересираат тајни бидејќи е опседнат со вистината. Бидете искрени со него и не се ни обидувајте да го излажете! Прво, нема да ви поверува, а второ многу подобро ја прифаќаат горката вистина, отколку добрата лага. Овен
Сака акција. Бидете за чекор пред него во идеите и поведете го вие него во интензивен помин во ноќен клуб.

loading...
Loading...