Што се случи со „Најубавата двојка во светот“ ?

Loading...

Иако важеа за „најубавата двојка на светот“, манекенката Алексис Рен и нејзиното момче Џеј Алварез и ставија крај на нивната врска, пропратено со навреди кои ги преполнија таблоидите.Рен и Алварез се прославија со нивното патувње по светот и со сликањето фотографии од различни локации, што ги споделуваа на социјалните мрежи.
Сепак, колку и да изгледаа како „совршена двојка“, нивната врска не издржа, а сега излегува дека романсата и не била „совршена“.
Огорчената Алексис си ја олесни душата преку Твитер, нарекувајќи го своето поранешно момче кретен и потсмевајќи се со големината на неговиот пенис.
„Манипулираше со мене до самиот крај, ме туркаше до крајни граници за да пукнам и за да каже дека тој не е виновен за крајот на врската. Нашата врска повеќе не беше добра за неговата кариера“, напиша таа.
„Љубовта не прави слепи, но не можам да речам дека не почувствував дека нешто не е како што треба“, додаде Алексис.
Таа призна дека во почетокот се било добро, но потоа се докажало дела „славата ги менува луѓето“.
„А има и мал пимпек“, наведе Алексис.
Нејзинот статус доби над 50 илјади „лајкови.Рен и Алварез се прославија со нивното патувње по светот и со сликањето фотографии од различни локации, што ги споделуваа на социјалните мрежи.

loading...