Што се случило со лицето на актерката?

Loading...

Папараците ја фатиле актерката Тори Спелинг додека излегувала од еден козметички салон во ни малку препознатливо издание.А судејќи според фотографиите на кои се гледа нејзиното црвено и отечено лице, најсигурен заклучок е дека нејзината кожа не реагирала баш добро на козметичките третмани.
„Тори направила хемиски пилинг, микродермобразија, а ги депилирала веѓите , па нормално е во првите неколку часа нејзината кожа да делува „воспалено“. Неопходно е само да не се изложува на сонце и кожата ќе и се смири“, вели извор од козметичкиот салон.

Само, што ли ја инспирирало веднаш по третманот да излезе на улица преполна со фотографи и да дозволи да ја сликаат во вакво издание?!А судејќи според фотографиите на кои се гледа нејзиното црвено и отечено лице, најсигурен заклучок е дека нејзината кожа не реагирала баш добро на

loading...
Loading...