Шварценегер во реклама за пиво

Loading...

Славниот актер и поранешен гувернер на Калифорнија снимил реклама за пиво за која му е платено дури три милиони долари! Интересно е тоа што Шварценегер изгледа како блондинка во кратки пантолани. Арнолд Шварценегер (66) снимил реклама за пиво која ја наплатил високи три милиони долари.

Актерот во рекламата се појавува со руса перика во кратки пантолани и игра пинг-понг. Погледнете во видеото:

Рекламата премиерно ќе биде пуштена на 2ри февруари кога ќе почне Супербол. Арнолд Шварценегер (66) снимил реклама за пиво која ја наплатил високи три милиони долари.

Актерот во рекламата се појавува со руса

loading...
Loading...