ТАА ГИ ОСВОИ ДРУГИТЕ МАЖИ, НО НЕ И НЕГО: Балотели ја измами својата преубава свршеничка!

Loading...

Марио Балотели ја остави свршеничката Фани Негуша и тоа поради британска манекенка на која ѝ „фрлил око“, штом стигнал во Ливерпул. Имено, иако Фани важи за најубавата помеѓу девојките и сопругите на фудбалерите, изгледа на Марио не му било доволно тоа…Фудбалерот веќе неколку пати ја раскинувал свршувачката со Фани, но изгледа овој пат е дефинитивно.
Според британскиот „Сан“, фудбалерот им се пофалил на пријателите дека започнал романса со друга девојка.
„Марио веќе им кажа на пријателите деке е готово помеѓу него и Фани. Тој се пофали дека има нова девојка, но и дека станува збор за популарна манекенка. Тие се неговиот омилен тип на девојки“, раскажал изворот за британскиот таблоид.Фудбалерот веќе неколку пати ја раскинувал свршувачката со Фани, но изгледа овој пат е дефинитивно.
Според британскиот „Сан“, ф

loading...
Loading...