Таа има 34 години, роди близнаци и изгледа вака!

Loading...

Таа има 34 години и во септември му роди на францускиот фудбалер Адил Рами близнаци, Зејн и Мади Рами.Името ѝ е Сидон Биемон. Таа е модел и само неколку недели по раѓањето веќе е во совршена форма.
Здравиот режим за време на бременоста и напорните тренинзи по раѓањето на близнаците, направија од Сидон вистинска инспирација за жените на Инстаграм, а нејзините обожаватели не пропуштаат да ја поздрават за совршената форма која ја истакнува со фотографиите.
Рами и Биемон се заедно од 2011 година, а за прв пат се сретнале на Ролан Гарос, каде што таа била хостеса во ложата на „Адидас“.

 
Im back! #ootd Body #hotmiamistyles Jean #asos Escarpins #gianvitorossi Collier choker #amazon Lunettes #bulgari
A photo posted by .·´ ςίδσηίε ɓίεʍσηϯ`·. (@sidoniebiemont) on Oct 3, 2016 at 9:59am PDT

Името ѝ е Сидон Биемон. Таа е модел и само неколку недели по раѓањето веќе е во совршена форма.
Здравиот режим за време на бременоста и нап

loading...