Таа има вишок килограми, но кога позира во бикини сите се воодушевени

Loading...

Најпознатата и најуспешната манекенка со многу вишок килограми се одмара на Бали.Таа во секоја прилика ги изненадува фановите позирајќи, па така и сега постојано објавува фотографии во бикини.
Ешли Греам воопшто нема проблем со вишокот килограми. Оваа „плус сајз“ манекенка гордо позира во минијатурни бикини, а нејзините облини се магнет за стотици илјади обожаватели на Инстаграм.

Таа во секоја прилика ги изненадува фановите позирајќи, па така и сега постојано објавува фотографии во бикини.
Ешли Греам воопшто нем

loading...