Ознака: Анастасија Ражњатовиќ

Сцена

Кокос, бикини, шешир и песок: Новата слика на Анастасија од Малдиви му се допаѓа и на момчето на Цеца – веднаш и ја лајкна!

Анастасија објавува егзотични слики од оваа рајска дестинација секој ден, а последно позираше во потемни бикини на плажа, држејќи кокос во раката. За којзнае колку пати, таа го покажа своето […]

Сцена

Анастасија ја помина ноќта со поранешниот- за тоа што го направи неговата сестра која е поранешна девојка на Вељко зборуваат сите

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ изминатата вечер ја помина во друштво на поранешното момче Коста Терзиќ и неговата сестра Маша Терзиќ. За сето тоа дека било вистина говорат и фотографиите кои кружат […]

Сцена

Пејачката ја снимаше Анастасија и нејзиното момче- еден детаљ ќе ви открие во каков однос е Цеца со идниот зет

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа на сите каков иден зет ќе има, а доказ за тоа е видео снимката која ја направи пејачката. Иако таа ретко снима детали од […]

Сцена

Анастасија Ражњатовиќ во топлес издание

Ќерката на балканската дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ, пејачката Анастасија Ражњатовиќ одлучила да ги израдува своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа на Инстаграм. Имено убвата пејачка, имала прилика да се […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ покрена нов тренд – сите ги фрламе во отпад, а таа ги носи

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија на својот Инстаграм профил споделувала објави од забавата на која присуствувала, не знаејќи дека ќе предизвика „бум“ во јавноста. Додека таа се […]

Сцена

Со раскопчана кошула и без градник: Анастасија Ражњатовиќ ги запали социјалните мрежи

Анастасија Ражњатовиќ се врати од одмор од Тајланд каде што беше заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулјиќ. Ќерката на Цеца ги полни батериите пред нови нејзини победи, а на себе […]

Сцена

Несудениот зет на Цеца ќе стане татко, а поради овој детаљ нема да и е сеедно на Анастасија

Славниот српски фудбалер Ѕвездан Терзиќ ќе стане дедо, пренесуваат српските медиуми. Имено неговиот син Костадин кој е поранешно момче на Анастасија Ражантовиќ ќе стане татко. Неговата избраничка Валентина за неколку […]