Ознака: базен

Сцена

Фановите подзинаа од глетката на базен- Дарко Лазиќ во шорцеви покажа со какво тело поседува по стеснувањето на желудникот

Покрај пејачката Ана Николиќ, Дарко Лазиќ е уште една јавна личност која има завиден успех кога станува збор за слабеењето. Нема сомнение дека Дарко изгледа одлично, па дури и подмладен, […]

Сцена

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен. Двете сестри се сликаа на базен во бикини, а целото време се […]

Вести

Беше прво жариште на корона, а сега се лудува без дистанца – Што се случува во Вухан?

Вухан беше првиот епицентар на корона вирусот откаде првично потекна непријателот на 2020-та, а сега се однесуваат како никогаш да немало корона и лудуваат во базен во бесконечна турканица без […]

Сцена

Карлеуша на плажа, совршенство без маана и без целулит- фотошоп или не, проценете сами

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша жешките летни денови ги поминува на егзотична дестинација во Турција, и секој ден своите следбеници ги чести со жешки фотографии. Карлеуша не крие со какви атрибути […]

Сцена

Српската пејачка се разголи, но дома, покрај својот базен!

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, на крајот на јануари, станаа родители на синот Јован, а претходно го добија својот прв син Јаков во 2016 година. Кратко по породувањето, […]

Сцена

Сезона на корона- Карлеуша на базен со сладолед и пак за +18

Српската пејачка Јелена Карлеуша доминира оваа сезона со нејзината провокативност. Секој ден изненадува со нова гола фотографија. Новата фотографија која се појави на нејзиниот Инстаграм профил направи вистински хаос на […]

Сцена

Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини и ги покажа облините

Бојана и Богдана Родиќ постојано се во центарот на медиумите поради врската на Бојана со синот на Гоца Божиновска, но и бракот на Богдана со Вељко Ражнатовиќ. Меѓутоа, сега нивната […]

Сцена

Се соблече покрај базенот, а од луксузот фановите „спобудалеа“- еве како Цеца го поминува сончевото време

Светлана Цеца Ражнатовиќ одлучила да го искористи убавото време на вистински начин. Таа на својот Инстаграм профил споделила фотографија на која се гледа дека ужива на сончевото време покрај базен. […]