Ознака: Богдан Срејовиќ

Сцена

Еве каков подарок доби Цеца од Богдан за 8-ми март: „Ти благодарам, бебе“

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се пофали каков подарок добила за 8ми март од своето момче. Имено, Богдан за „Денот на жената“ ја израдува Цеца со украсни колачи – некои од […]

Сцена

ЦЕЦА ГО ОСТАВИ БОГДАН?! Пејачката ги избриша сите слики – горат социјалните мрежи!

Инстаграм профилот на Цеца сега изгледа поинаку… На почетокот на месецот, пејачката Светлана Ражнатовиќ ги објави првите, „официјални“ фотографии со своето ново момче Богдан Срејовиќ, бизнисмен кој е 9 години […]

Сцена

На Цеца ѝ се смешка БРАК со Богдан, тие се СУДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ! Нумеролог откри што ја очекува пејачката: „Ова е голема љубов!“

Нумерологот Ивана Скориќ, врз основа на датумот на раѓање, кажува што сѐ ја чека пејачката во новата врска, но и други познати парови кои се сакаат. Најинтересна е секако Цеца […]

Сцена

На Цеца ѝ се смешка БРАК со Богдан, тие се СУДЕНИ ЕДЕН ЗА ДРУГ! Нумеролог откри што ја очекува пејачката: „Ова е голема љубов!“

Утре е Денот на вљубените, празник што се слави низ целиот Авет. На поп-сцената има нови парови, но и оние кои веќе се во долги врски или бракови. Нумерологот Ивана […]

Сцена

Момчето на Цеца ги покажа двете најважни личности во својот живот: „Едната ми даде живот, а другата му даде смисла“

Тој на социјалните мрежи објави фотографии со својата ќерка Искра и својата мајка Избраникот на српската пејачка Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ, на Instagram ги покажа двете најважни личности во неговиот […]

Сцена

„ПУКА“ ЉУБОВ НА СИТЕ СТРАНИ: Цеца ја објави првата фотографија со Богдан – романтичен поглед и силна прегратка

Со недели наназад, сите медиуми во регионот пишуваа за љубовниот живот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која по многу години е повторно за заљубена – овој пат со Богдан Срејовиќ, […]

Сцена

Уживаат заедно на Копаоник: Цеца ја објави првата снимка со ќерката на нејзиното ново момче Богдан

Пејачката Светлана Ражнатовиќ ја обелодени својата врска со нејзиното помладо момче Богдан Срејовиќ. Иако за медиумите не сакаше да го коментира својот приватен живот, фолк ѕвездата не крие колку е […]

Сцена

Задоволен од снаата- ТАТКОТО НА БОГДАН ВООДУШЕВЕН ОД ЦЕЦА: Остави одличен впечаток кај мене!

Пејачката неодамна се запозна со родителите на своето ново момче, а неговиот татко сега ги сподели своите впечатоци. Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна отиде во Крагуевац на славата на нејзиното 9 […]