Ознака: гола

Инстаграм

Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола

Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола Фотографиите се вистинска уметност. Објавени се на инстаграм страната на Валентино, а потоа по илјадници веб портали низ светов. И има […]

Инстаграм Сцена

Македонската пејачка Марија позираше гола

Македонската пејачка Марија позираше гола, се работи за нов предизвик кој што се врти сега по Инстаграм. Марија од групата „Ај Кју“ ги изненади своите фанови откако објави фотографијата на […]

Сцена

За вакви гради од секогаш сонуваше: Луна Џогани пред камерите во сиот свој сјај ги покажа скапо платените голи силикони

Младата пејачка Луна Џогани која е победничка на реалното шоу „Задруга“ повторно влезе во реалното шоу оваа сезона. Таа откако лани победи заработи вртоглава сума на пари, па реши да […]

Сцена

Познатата водителка заврши сосема г*ла на Инстаграм

Познатата водителка на емисијата „Гламур“ на „Хепи телевизија“ Јелена Димитриевиќ ги изненади своите следбеници со провокативна фотографија на социјалната мрежа на Инстаграм. Таа ја објави фотографија на која е сосема […]

Сцена

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот фудбалер не можел да се помири дека Карлеуша му е само пријателка, […]

Сцена

Карлеуша не знае за цензура

Познатата пејачка Јелена Карлеуша повторно ги почести своите фанови со секси фотографии, но овој пат од фотографиите ќе останете без зборови. Имено пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на […]

Сцена

Мадона повторно се соблече гола

Американската поп ѕвезда Мадона Луиза Чикони повторно го шокираше светот.Имено, таа е позната по ексцентричните спотови и настпави, па не може премногу да ја изненади публиката. Но, фотографијата која ја […]

Сцена

Пенелопе Круз позира гола

Таа има 43 години и сеуште важи за една од најпосакуваните дами во Холивуд. Шпанската актерка која кариерата ја започнала на само 18 години, не престанува да изненадува со изгледот.Со […]

Сцена

Навистина претера: Ким Кардашијан скоро без облека на улица

Ким Кардашијан често експериментира со модата, но нејзиното појавување во Њујорк, остави многумиа без текст.Имено таа се појави облечена во црно. Горниот дел направен од кожа а хеланките кои ги […]

Сцена

Кардашијан повторно се соблече гола

Кардашијан повторно се соблече  голаКога сите помислија дека Ким Кардашијан дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво. Нејзината фотографија во стилот на Џејн од […]