Ознака: детство

Сцена

Милица Тодоровиќ ги тепала пријателките!

Најмладата победничка на Ѕвездите на Гранд, Милица Тодоровиќ не била од секогаш толку ведра и позитивн, каква денес многумина ја знаат.Популарната пејачка открила помалку познати детали од своето минато и […]

Сцена

Карлеуша за трауми од детството: По разводот татко ми ме ишиша ќелава затоа што…

„Сѐ она што го мислат луѓето за мене и тоа како се претставувам јас, тоа е шоубизнис. Јас сум приватно како доктор Џекил и мистер Хајд. Јас сум многу мирна, […]