Ознака: Един Џеко

Меѓународен фудбал

Манчини можел да го ангажира Торес пред Челзи

Тренерот на екипата на Манчестер Сити, Роберто Манчини, потенцира дека имал прилика да во својот клуб го доведе Фернандо Торес, пред трансферот да го реализира Челзи. Италијанецот на клупата на […]