Ознака: Еклстоун

Занимливости

Тамара Еклстоун наскоро на насловната страница на “Плејбој”

Богатата наследничка на Берни Еклстоун, Тамара, наскоро ќе ја краси насловната страница на познатиот машки магазин “Плејбој”. Тамара која неодамна се вери, одлучи да се соблече за “Плејбој”, а интригантните […]

Останати спортови

Еклстоун: На Фетел му недостасува харизма

Во пресрет на последната трка сезонава, големата награда за Бразил, Фетел има 13 бодови предност пред Фернандо Алонсо. Иако првиот човек на Формула 1, Берни Еклстоун смета дека во недела […]